Na naše prémiové pobočky OK POINT
hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici

Junior bankéř/ka

Hradec Králové

Českosl. armády 375/16

Pardubice

17. listopadu 389

Mladá Boleslav

Staroměstské náměstí 88/10

Nemáte ještě tolik zkušeností nebo je nemáte vůbec? Láká Vás finanční, realitní a bankovní svět? Máte obchodního ducha a chcete si vybudovat kariéru?

Přijďte si k nám popovídat o možnostech spolupráce. Získáte možnost participovat na obchodních výsledcích pobočky či mít odměny dle Vašich osobních výsledků.

Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s vysokým potenciálem - finance a reality.

Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů. Během 5 let v realitách jsme se dle obchodního obratu stali 3 největší realitní sítí v České republice a každoročně rosteme.

Co nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • základní fixní mzdu 30 000 Kč
  • odměny, které nemají strop
  • zázemí prestižní české společnosti, která neustále roste
  • moderní pracovní prostředí a nejmodernější technologie
  • možnost kariérního růstu
  • propracovaný systém vzdělávání
  • maximální podporu z centrály společnosti
  • balíček benefitů šitý na míru (dovolenou navíc, zdravotní volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu, cafeterii)

Jaká je náplň práce

  • poskytování poradenství v oblasti financí, realit a bankovních služeb
  • navrhování optimálních řešení finančních potřeb klientů
  • budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • nedílnou součástí práce je i aktivní získávání nových klientů
  • organizace schůzek s klienty
  • absolvování odborných školení

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • ochota a chuť zorientovat se v oblasti financí a realit
  • dobrá znalost MS Office
  • příjemné vystupování a vzhled
  • organizační schopnosti a komunikativnost
  • předchozí zkušenosti výhodou, ne podmínkou
  • čistý trestní rejstřík

Máte zájem o tuto pozici?
Kontaktujte nás...

Petr Hofman
oblastní ředitel Broker Consulting, a. s.

Telefon: +420 776 630 019
Email: petr.hofman@bcas.cz